top of page

הכירו את אינוונט, האסלה החכמה הראשונה עם מערכת שאיבת ריחות מובנית.

ריחות רעים בחדר השירותים גורמים לאי נעימות באופן יום יומי למליארדי אנשים ברחבי העולם. פיתוח ישראלי פורץ דרך מצא פתרון גאוני לבעיה שמטרידה את האנושות מאז המצאת האסלה.

תקופת החגים הגיעה והרבה משפחות ממהרות לשפץ את הבית כדי שיוכלו לארח ולהנות מזמן איכות עם המשפחה.

כמו בכל שיפוץ, חדרי השירותים והמקלחות תופסים מקום מרכזי.

לרוב, חדר שירותי האורחים הוא קטן, בלי חלון ובלי איוורור. המיקום שלו בדר"כ סמוך לאזורי המחיה המרכזיים כמו הסלון, פינת האוכל והמטבח.

השילוב של הדברים האלו הוא מתכון מובטח לאי נעימות ומבוכה בזמן אירוח - בדיוק ההפך ממה שרוב האנשים התכוונו להשיג...

תוכן ממומן

09.04.24 | 08:00 | 2 דקות קריאה

רוב האדריכלים, מעצבים וקבלנים יפתרו לכם את העניין עם ונטה. אם אין קיר חיצוני אז יריצו לכם תעלות והנמכות תקרה בכל הבית. לעיתים, יחצו חדרי שינה ואזורי מחייה אחרים כדי להוביל את האויר החוצה. סיפור יקר שמשלמים עליו לא רק בכסף אלא גם בפגיעה בעיצוב הבית.

ובמקרה שהונטה לא תצליח לעשות את העבודה, נשים מדף, לסדרה מכובדת של מבשמים ומפיצי ריח. והתוצאה?

אז איך באמת פותרים את בעיית הריחות בצורה יעילה ומיידית? האסלה מפנה את המוצקים והנוזלים, יופי, אבל נשארנו עם שאריות פסולת בצורת גזים שמסתובבים לנו חופשי בחלל החדר. וככה זה היה מאז ומתמיד, לכולנו. 

הסיבה שלא פתרו את זה עד עכשיו היא כיוון שניגשו לבעיה בצורה שגויה: ניסו לסלק את הריחות אחרי שהם כבר עזבו את האסלה והתפשטו לחלל החדר. בגלל זה יצרו פתרונות לא יעילים כמו ונטה ומפיצי ריח שמנסים לטפל בריחות אחרי שהם כבר באויר. אבל האמת היא, שאחרי שהריחות עזבו את האסלה זה כבר מאוחר מדי. אין לאף פתרון סיכוי להפטר מהריחות באופן מיידי ומוחלט במצב הזה כיוון ש"עכשיו" צריך לפנות את כל חלל האויר בחדר.

הדרך היחידה לטפל בריחות בצורה מיידית ומוחלטת זה לטפל בהם במקור. לתפוס אותם באסלה, לפני, ולא לתת להם להתפשט לחלל החדר. פתרון אמיתי היה עושה בדיוק את זה...וכיום, הוא סוף סוף הגיע. ניתן לראות פרטים פה.

פה נכנסת לתמונה חברת INVENT, סטרטאפ ישראלי שיצא במשימה לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
צוות החוקרים והמדענים של החברה הבין שאם מטפלים בריחות ממש בזמן השימוש באסלה, אפשר להגיע לתוצאה של 99% בסילוק הריחות באופן מיידי. עדיין נשארה הבעיה של לאן לפנות את הריחות? ופה נמצא הפתרון הגאוני:

במקום ליצור תשתית חיצונית לפינוי אויר שעוברת בכל הבית, למה לא להשתמש במערכת שקיימת?  למה לא לפנות את כל הריחות למקום שאליו האסלה כבר מפנה את כל הפסולת? למערכת הביוב.

 

וכך צוות הפיתוח של החברה הצליח להכניס לראשונה טכנולוגיה לתוך האסלה, כזו שתשאב את כל הריחות ממש בזמן השימוש ותסלק אותם ישירות לביוב. בפעם הראשונה מאז המצאת האסלה, האסלה מפנה לא רק מוצקים ונוזלים אלא גם גזים והופכת להיות הדור הבא של האסלות: אסלה ללא ריח.

עם חדר תצוגה קטן ברחובות החברה הצליחה למכור במליוני שקלים ללקוחות פרטיים דרך הטלפון בלבד. ואז קרה דבר מעניין שהחברה לא ציפתה לו. לקוחות עסקיים:אדריכלים, מעצבים וחברות בנייה גדולות כמו קבוצת עזריאלי, קבוצת חסון ועוד, החלו להשתמש בטכנולוגיה על מנת להחליף מערכות איוורור סטנדרטיות שלמות בפרויקטי הבנייה הרוויה שלהם.

בהתאם, מחיר האסלה גם הוא עבר שינוי דרמטי. בתחילה האסלה הייתה נמכרת ב6900 ש"ח ושווקה כמוצר פרימיום עבור בתי יוקרה, כיום עקב הדרישה העצומה ואחרי שאלפי יחידות כבר הותקנו ונבדקו, החברה ביצעה מהלך הורדת עלויות דרמטי על מנת להכין את הפתרון לייצור המוני ובימים אלו השיקה החברה חנות אונליין שבה ניתן לרכוש את האסלה במחיר של אסלה תלויה רגילה. לחץ פה כדי לעבור לחנות.

לדברי החברה:"ניצלנו את המצב ואת העצירה בשוק הבנייה על מנת להשקיע בהכנת הפתרון לייצור המוני במטרה לתת לכל משפחה שבונה או משפצת אפשרות להנות מאסלה ללא ריח ושירותים נעימים."

מלבד הפתרון לריחות האסלה עצמה מגיעה במגוון מרהיב של צבעים ועם התכונות הכי מתקדמות בשוק האסלות כמו שטיפת RIMLESS , מושב הידראולי עם טריקה שקטה ושליפה מהירה, תאורת לד , ציפוי ננו ועוד.

האסלה עצמה מותקנת כמו כל אסלה תלויה רגילה ואינה דורשת הכנות או תשתיות מיוחדות מלבד הכנת חשמל פשוטה שמוסברת בסרטון פה בדף המוצר. האסלה מתאימה לכל מיכל הדחה נסתר והחיבור הוא אוניברסלי. מלבד נטרול ריחות האסלה גם משמשת לשאיבת אדים ממקלחות ומהווה תחליף תקני לונטה בכל פרויקט בניה עם תעודה ממכון התקנים הישראלי.

מנגנון שאיבת הריחות עצמו עובד באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם והפעולה עצמה היא שקטה מאוד.

החברה נותנת אחריות מלאה והתחייבות למניעת ריחות מוחלטת בבית הלקוח כולל בטחון להחזר כספי מלא.

ניתן לקבל מידע מפורט ולהזמין אסלה ללא ריח בקישור הזה: חנות INVENT

האסלה לא השתנתה באופן מהותי כבר 250 שנה. עד עכשיו.

כבר בניסויים הראשונים ראו הצלחה: משתמשים דיווחו שהם לא מריחים שום ריח במהלך השימוש. משתמשים שנכנסו לחדר השירותים מיד לאחר מישהו אחר דיווחו שהם לא מריחים כלום. הרעיון שנולד בדירה קטנה ברמת-גן עכשיו הפך לפטנט בינלאומי ביותר מ-150 מדינות בעולם. בזמן שמשקיעי החברה חשבו שהשוק בישראל קטן מדי, המייסדים התעקשו להתחיל לשיווק את האסלה החדשנית קודם בישראל. והם צדקו.

מרעיון שנולד בדירה קטנה בר"ג לפטנט בינלאומי שמשנה תעשיה שלמה.

הגיע רגע האמת, חג שמח! האורחים הגיעו, הילדים משתוללים. השולחן ערוך ויושבים לאכול. אמא, איפה השירותים?

ומיד אחרי.., גל של ריח עושה דרכו מהשירותים אל פנים הבית. המבוכה באויר מורגשת...לא נעים.

מסתבר שלונטה לוקח כמה שעות לפנות את הריח ומפיצי הריח רק מערבבים את הריח הרע עם עוד כימיקלים שלא בריא לנשום.

וזה כל מה שצריך כדי להרוס את אוירת החג הנעימה ואת תדמית הבית המשופץ שלנו. לא חבל?

פתרונות לריח רע בשירותים

עיצוב הבית / חדשנות

bottom of page